Evde Sıkılaşmak İçin “Resistance Tube”

DOĞRU EKİPMAN İLE SIKILAŞ

Herkesin evin de mutlaka bir spor ekipmanı vardır. Bazı kişilerde koşubandı vardır ama çamaşır asılır, bazı kişilerde dambıl vardır kapı vurmasın diye önüne konur:) Genel de koşubandı sesiyle komşuyu rahatsız eder ya da çok yer kaplar ve askılık olur. Dambıl ise bir süre sonra sıkıcı hale gelir ve daha efektif kullanmak için kapıya stoper olarak yerleştirilir.

 

RESISTANCE TUBE SIKMAZ VE İHTİYACINIZI KARŞILAR

Resistance Tube lastik olduğu için kastaki direnç doğru kullanıldığında hiç sona ermez. Bu sayede kaslar hep aktif kalır ve sıkılaşma için çok etkili sonuçlar verir. Kaslarınızın çalıştığını ve sıkılaştığını gerçekten hissedersiniz. Dambıl bu hissiyatını tam olarak veremez. Bu yüzden de bir süre sonra sıkıcı hale gelir. Sıkılaşmayı ve kaslarınızı hissetmek sizi motive eder ve spor alışkanlığınızın oturmasına neden olur.

YER KAPLAMAZ KULLANIMI KOLAY

Evde kullanılan dambıllar bir süre sonra yetersiz gelir ve daha ağır kiloya ihtiyaç duyarsınız. Aldığınız her yeni dambıl seti hem size maddi anlam da yük olur hem de evde saklaması gittikçe zor hale gelir. Resistance tube ile ağırlığını siz belirlersiniz. Daha gergin bir kullanım ile kaslarınıza çok daha fazla yük bindirebilirsiniz. Resistance tube farklı renklerde ve gerginlikler de satılmaktadır. Kendinize uygun bir sertlik ile sporunuzu yapabilirsiniz. Nasıl egzersizler yapılabilir aşağıdaki bideo da bulabilirsiniz.

İyi Sporlar

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir